Monday, 2021-03-08, 2:23 PM
BGHLL
Main Page | Emp-Paradigm - League Forum | Register | Log in
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: NaSk0, AmIcooL  
League Forum » General Chat » General Chat » Emp-Paradigm
Emp-Paradigm
TheMatrixDate: Sunday, 2008-06-01, 11:58 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Status: Offline
и така..относно мача ни днес с Paradigm..

[img=http://img218.imageshack.us/img218/7396/94654389wv5.th.jpg]

топик създаден днес..топик,който не съм видял..промяна,за която не са ни осведомили от Paradigm..добавили са играчи и без да ни попитат дали сме съгласни да играят са играли..жалко,че едва сега забелязах..най-вероятно ще поискаме да преиграваме срещатата vs Paradigm..

...EvErYthInG That hAs a BegINnInG hAs an eNd...

buckshotDate: Monday, 2008-06-02, 9:44 AM | Message # 2
Private
Нима не беше в сървъра, когато питахме BGT дали могат да играят?!?!
И като видяхте зора веднага преиграване, ако искате ще ги играем наново картите, 3в3, тъкмо ще дойде и Panacea и Fighter For Glory като играе въобще няма да имате шансове. Не стига, че и новите играчи ви направиха фраговете и взехте първата карта ами и се оплаквате. angry

TheMatrixDate: Monday, 2008-06-02, 1:01 PM | Message # 3
Private
Тва,че съм бил не означава,че съм гледал постоянно!И не ми се прави на мн голям с тия двамцата дето си привлякал..нека оставим темата открита за това кой колко фрага ще си хване за неделя!Ще ползваме wildcard макар да не трябва..но ще ви дам шанс..както и на BD дадох,които сами се прецакаха..дано не направите и вие същата идиотщина,която те направиха..и също така май забрави,че като почнахме boot_camp твоя така "зъл" другар Fighter for Glory излезна при резултат 9-0 за нас..и после като се завърна след едноминутно странстване кой го знае къде..дадохте отново agstart..

NaSk0Date: Monday, 2008-06-02, 1:45 PM | Message # 4
Administrator
Group: Administrators
Paradigm това че двама ви нови играчи играха на мача vs #BGT беше само поради факта че вие нямахте други хора и моят отбор - #BGT се съгласи те да играят.Принципно правилото е че се чака една седмица преди те да станат валидни освен ако противниковият отбор не е съгласен те да играят, както беше на мача Paradigm vs #BGT.Играчите от Emp са в правото си да не се съгласят те да играят на мача срещу техният отбор и не е нужно да ползват Wildcard.Да не говорим че и в сайта не е написано Steam ID то на Kirchev.Освен това не се хвали много много с тези Panacea и Fighter For Glory тъй начинат по който те играят не го удобрявам особено - играчи които са известни в HL и имат оригинален Steam да играят с Patch и да използват измислени nick-ове за да не се знае кои са.Решението дали мача да се преиграе или да вземат служебна победа е на отбора на Emp.

buckshotDate: Monday, 2008-06-02, 5:00 PM | Message # 5
Private
Ние имахме 3 редовни, просто BGT искахте да играем повече хора.
Emp нищо не казахте, и как така ще искат служебна като ние си имахме 3 редовни!!! Не е като да сме били 3 или 4 човека и 2-ма от тях да са били нередовни и да сме нямали 3 редовни играча минимум, нали? Нека играем наново мача, ама ако ви бием 2:0 няма да плачете!
Защо не казахте в самото начало, че не сте съгласни те да играят, трябва за всяко нещо да се пита ли? Или пак ще кажеш "аз да не съм гледал през цялото време какво сте писали", все едно с бебета се занимавам в момента... "защо не си ги попитал в началото", ами те бяха няколко човека, когато влязохме срещу BGT да играем и видяха ясно, аре карай, не искам да се обяснявам за някаква игра...

Едит: И затова където Fighter For Glory излезе беше преди да започне играта и го изхвърли, защото си беше пуснал cfg с команди с непозволени параметри, ето затова го изхвърли. wacko

Message edited by buckshot - Monday, 2008-06-02, 5:03 PM

NaSk0Date: Monday, 2008-06-02, 5:04 PM | Message # 6
Administrator
3-ма редовни означава играчи които са добавени в team database а не хора добеви преди 3 часа.Освен това вие сте длъжни да ги попитате преди мача дали са съгласни новите в играчи да играят.Това че те са играли в мача Paradigm vs #BGT няма значевие.Paradigm vs Emp е отделен мач и е трябвало предварително да ги попитате дали са съгласни.

Edit: Така и не разбрах какъв всъщност е проблема между двата отбора?Мача изигран ли е?Тези неща които ги обяснявам и ги пиша са от гледна точка на правилата на лигата.

TheMatrixDate: Monday, 2008-06-02, 7:03 PM | Message # 7
Private
Buckshot в неделя не съм влизал да ти разглеждам к'во си писал във форума..влезнах да видя от колко часа е мача на отбора ми..хич не съм ти гледал тъпите топици или камоли да гледам к'во пише в тях..тва,че играхте с играчи,добавени в същият ден без да попиташ дали сме съгласни да играят..и,че единият е нередовен-не е записано SteamID-to му във форума..според мен е основателна причина да поискаме да преиграваме мача..и да Nasko мача се игра и завърши 1-1..но ако махнем фраговете на Kirchev от datacore..би следвало да е 2-0..но отбора реши,че иска да преиграваме мача!

Еdit: Това,че сте играли 3-ма срещу #BGT по пътя на логиката е трябвало аз да се сетя,че те нямат достатъчно играчи така ли?!..а вие бяхте 5-ма..според,което би следвало да ми кажеш:"КаH4e така и така имам 4-ма играчи с колкото и ти разполагаш,но има един проблем,един от тях е записан днес..съгласен ли си да играе на мача ни"..толкоз ли беше трудно а?! лапе мери си приказките и спазвай правилата !

Message edited by TheMatrix - Monday, 2008-06-02, 7:05 PM

buckshotDate: Monday, 2008-06-02, 7:17 PM | Message # 8
Private
Аз, Fighter For Glory и bugi сме 3-ма. Ако бяхте казали щяхме да вкараме бугито и да играем 3 срещу 3.

bugi гледаше мача. Да бяхте казали нямаше да е никакъв проблем, щяхме да играем 3 срещу 3 с редовни играчи и толкова. smile

TheMatrixDate: Monday, 2008-06-02, 8:33 PM | Message # 9
Private
Ти тъп ли си бе?!

6. При добавяне на нов играч в отбора, той трябва да изчака 1 седмица след записването, за да играе първия си мач. Ако 1 седмица не е изтекла, а играчът иска да играе, това става единствено със съгласието на капитана на противниковия отбор и потвържденитето му във форума.

Май не си прочел правилата преди да си запишеш мизерният отбор на лигата а?! Аре стига си писал небивалици,че почваш да ме дразниш вече! Мача ще се изиграе наново в неделя под формата 3в3! Точка по въпроса. Nasko можеш да заключваш вече темата няма какво повече да си кажем..

Message edited by TheMatrix - Monday, 2008-06-02, 8:34 PM

SweetDreamsDate: Monday, 2008-06-02, 10:26 PM | Message # 10
Private
Аз имам
Kirchev !!!!
Кво правиш при тез ламета Paradigm ле
biggrin

SweetDreams and Nice Shot

The_FalconDate: Tuesday, 2008-06-03, 0:28 AM | Message # 11
Lieutenant
Мачът ще се преиграе следващата седмица без употреба на wildcard от страна на отборите. Успех.

Winners never quit, quitters never win!

NaSk0Date: Tuesday, 2008-06-03, 6:21 PM | Message # 12
Administrator
Quote (TheMatrix)
Еdit: Това,че сте играли 3-ма срещу #BGT по пътя на логиката е трябвало аз да се сетя,че те нямат достатъчно играчи така ли?!..

#BGT имахме 5 играча и играхме първата карта 3о3 само поради факта че Paradigm нямахма хора.
Щом мача ще се преиграва screen-овете постнати в темата за week 5 да не ги зачитам така ли?

AmIcooLDate: Tuesday, 2008-06-03, 8:14 PM | Message # 13
Messiah
Така от гледна точка на казаното съм съгласен със NaSk0 въпреки че относно кой играч кой е аз лично не бих коментирал тяхна си работа не е публична.Също така все пак гледаите какво става във Форума от време на време (Просто съвет ). Успех идната неделия smile и на двата отбора

=PC= Bikkle

TheMatrixDate: Wednesday, 2008-06-04, 9:05 PM | Message # 14
Private
Quote (AmIcooL)
Също така все пак гледаите какво става във Форума от време на време (Просто съвет ).

Еми ако става на въпрос аз всеки ден влизам по няколко пъти..сигурно съм един от най-редовните посетители на този форум..в неделя нямах възможност да вляза поради простата причина,че бях на раота от 11 до 17..след това се прибрах,ядох,къпах се и поспах час-два(беше неизбежно)..но аз съм широко скроен человек и приемам съвети всякакви wink

Quote (NaSk0)
Щом мача ще се преиграва screen-овете постнати в темата за week 5 да не ги зачитам така ли?

Да,не ги зачитай

League Forum » General Chat » General Chat » Emp-Paradigm
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright NaSk0 © 2021 Free website builderuCoz