Monday, 2021-03-08, 3:27 PM
BGHLL
Main Page | Week 2 - Page 6 - League Forum | Register | Log in
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: NaSk0, AmIcooL  
League Forum » BGHLL Talk » Post archive » Week 2
Week 2
AZoDate: Tuesday, 2007-10-02, 3:37 PM | Message # 76
Private
Group: Users
Status: Offline
Jax, stra6aro, mom4eta, sme6ni ne6ta razpravqte, ne moje6 da zabrani6 na nqkoi da izpolzva script ili da go sravnqva6 s hack-a. Balata e napylno prav. Absoliutno vsi4ki igra4i po sveta izpolzvat scriptove i tova moga da vi go garantiram, no ako iskate pusnete anketa vyv foruma dali igra4ite iskat da se igrae bez scriptove ili sys scriptove da vidite kakyv 6te e rezulatata. Tova si e 4ast ot igrata i gameplay-a ne moje6 da protestira6, 4e nqkoi igrae s po-dobra mi6ka ot tvoqta ili po-byrza klaviatura.

Message edited by AZo - Tuesday, 2007-10-02, 3:38 PM

NaSk0Date: Tuesday, 2007-10-02, 3:42 PM | Message # 77
Administrator
Group: Administrators
Taka suglasen sum Volter da stane admin koito da sledi spazvaneto na pravilata za6toto e neutralen a puk i moeto mnenie suvpoada s negovoto po dosta vuprosi(pone ot postovete mu v foruma) a spored mene razbiratelstvoto e nai vajnoto smile .Ne sum suglasen da ima takova ne6to kato Head admin za6toto prosto ne vijdam kakvi sporove mogat da vuzniknat mejdu adminite a puk i da ima takiva kato sme trima niama nujda edin da nalaga mnenieto si.Pravilata sa edni za vsi4ki i adminite prosto slediat pravilnoto im spazvane i ni6to pove4e.Po temata za skriptovete niama da zimam strana za6toto za men e bezmislena.Vse o6te podurjam mnenieto si 4e v foruma ne mojam da se razberem za vsi4ko i predlagam da se sr6tnem.

Message edited by NaSk0 - Tuesday, 2007-10-02, 4:04 PM

EminemDate: Tuesday, 2007-10-02, 4:15 PM | Message # 78
Private
Quote (AZo)
Jax, stra6aro, mom4eta, sme6ni ne6ta razpravqte, ne moje6 da zabrani6 na nqkoi da izpolzva script ili da go sravnqva6 s hack-a. Balata e napylno prav. Absoliutno vsi4ki igra4i po sveta izpolzvat scriptove i tova moga da vi go garantiram, no ako iskate pusnete anketa vyv foruma dali igra4ite iskat da se igrae bez scriptove ili sys scriptove da vidite kakyv 6te e rezulatata. Tova si e 4ast ot igrata i gameplay-a ne moje6 da protestira6, 4e nqkoi igrae s po-dobra mi6ka ot tvoqta ili po-byrza klaviatura.
up

napylno sym saglasen dry

u can do it, if u believe it.

SweetyDate: Tuesday, 2007-10-02, 7:17 PM | Message # 79
Private
Скрипта е програма изпалняваща команди от console !Защо да е забранено?

пс : Не го казвам защото имам скрипт а тези които ги убия с crossbow да не казват "qk xbow" !Доколкото разбрах от "#FBT - bleo" тово е "crossbow script"

VolterDate: Tuesday, 2007-10-02, 9:34 PM | Message # 80
Private
Quote (Strasharo)
Volter kakvo shte kajesh za onq script kadeto strelqsh s arbalet bez da puska6 optikata. I s nego li ne stavash po dobar? Opredelno ima scriptove koito trqbva da se zabranat ne mislish li

Added (2007-10-02, 9:34 Pm)
---------------------------------------------

Quote (Volter)
Ми какво толкова има в qbowa ...не знам дали е използван често.И аз тако разбрах как става го използвах и не ме кефи и си мислех че сички играят с qbow щото стрелят толкова бързо с 2-та бутона ... ми и аз се научих и като се гледа отстрани не може да се дали е с qbow или не.Но се 1 някой го ползват други не,тва си е стил на игра и мисля че повечето играчи са съгласни с тва.И аз като играех преди си мислех че тва за хакерски работи но като разбереш за какво става въпрос ще разбереш че не така.Тва просто си усъвършенства играта...като в Diablo примерно (сички са играли Diablo) се 1 там да си намериш по хубава броня и ставаш по силен,и със скрипта ...някой използат скриптове и са добри ...други не използат и пак са пак толкова добри (за qbow говоря) просто стил на игра.
.Ето написах за xbow (аз му викам qbow).

[SIERRA]Skys

League Forum » BGHLL Talk » Post archive » Week 2
Search:

Copyright NaSk0 © 2021 Free website builderuCoz